Henüz sevk edilmemiş bir siparişin iptali


Henüz sevk edilmemiş bir sipariş iptal etmek için firmamıza iletişim sayfasındaki telefon numaralarından ulaşıp bilgi veriniz.


Cayma hakkı


Cayma hakkı 6502 nolu tüketicinin korunması kanunuyla düzenlenmiş olan yasal bir haktır. Tüketici ürünün teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ürünü koşulsuz şartsız iade etme hakkına sahiptir. (Cayma hakkı kullanılması halinde, satış komisyonu, sevkiyat vs. masraflar alıcıya aittir.)


Cayma hakkı nasıl kullanılır


Siparişin teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde siparişlerim sayfasından ilgili ürünle alakalı iade talebi oluşturulmalıdır. Tüketici iade talebini oluşturduğu tarihten itibaren 5 gün içerisinde ürünü firmamıza ulaştırır.


Kargo ücreti


Ürünün iki yönlü ulaşım kargo ücretleri ve oluşabilecek diğer masraflar tüketiciye aittir. Ücret iadesi ilgili kesintiler yapıldıktan sonra tarafınıza iade edilir.


Deformasyonlar


Ürünün kullanımına bağlı olarak oluşacak paket deformasyonları ve diğer deformasyonlar cayma hakkını ortadan kaldırmaz. İadeye konu olan ürünün kullanım esnasında veya sevkiyatı sırasında hasar görmesi veya deforme olması halinde firmamız ürünü orjinal haline döndürmek için gerekecek masraf kadar kesinti yaptıktan sonra ücret iadesini gerçekleştirir.


Ürün tarafıma kusurlu olarak ulaştı, iade edebilir miyim?


Üretim esnasında, taşıma esnasında ve kullanım esnasında meydana gelebilecek arızalarla alakalı iade süreçleri Servis / Garanti sayfasında tarif edilmiştir.


İade süreç takibi


Ücret iadesi, ürün firmamıza ulaştıktan sonra ödeme tipine bağlı olarak maksimum 10 iş günü içerisinde tarafınıza iletilir. İade işleminizin durumu hakkında bilgiyi Hesabım sayfası altında iade süreçleri sayfasından görüntüleyebilirsiniz.


Ödememi kredi kartıyla yaptım, ücret iadesini nasıl alabilirim?


Kredi kartı ile yapılan bir ödemenin iadesi de yine aynı kredi kartına yapılır. Bu durumda bankanızın ödeme iade süreçleri geçerlidir.


Kuponla ve kampanya kapsamında yapılan alışverişlerin iade süreçleri


Alışverişiniz sırasında hediye çeki kullanılması veya kampanya dahilinde bir ürün satın alınması halinde iade şartları değişiklik göstermektedir. Bu durumda lütfen firmamızla iletişime geçiniz.