Kurumsal

Regal Saat Sanayi Ve Ticaret adıyla 1957 senesinde çalışma hayatına başlayan firmamız, yarım asırı aşkın tecrübesiyle, bu gün de siz değerli müşterilerine, en kaliteliyi en iyi fiyata sunma felsefesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Regal Saat dekorasyon alanındaki yenilikleri yakından takip ederek, günümüzün hızla değişen talep ve isteklerine en iyi şekilde cevap verme gayesiyle, ürün çeşidini durmadan geliştirmektedir.

Başta Almanya olmak üzere, Avrupa ve Asya'dan en seçkin üreticilerle yapmış olduğumuz distrübitörlük anlaşmalarımızla, müşterilerimize 1000'in üzerinde farklı modeli sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Regal Saat olarak, halihazırda İstanbul, İkitelli'de bulunan 2500 m2 fabrikamızla, alanlarında en başarılı kişilerden seçilen çalışan kadromuzu yüksek teknoloji ve teçhizatla donatarak kusursuza en yakın ürünleri başta Türkiye olmak üzere yirminin üzerinde farklı pazara sunmaktayız.

2002 senesinde oluşturulan, kalite konusunda üst çizgiyi belirleyen markamız ULTIMA'nın da ürün çeşidinin yeterli olgunluğa kavuşmasıyla, saat ve ev dekorasyonu konusunda öncü firmalar arasına adımızı yazdırmış bulunmaktayız.

Sizler için özenerek hazırladığımız web sitemizde Regal Saat'in üretimden satış sonrası hizmetlere kadar olan güven ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet anlayışını fark edeceğinize inanıyoruz.